DOVEZI DE PLATA DE LA PTC-URI
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

PTC-uri serioase care platesc.

In jos

 PTC-uri serioase care platesc. Empty PTC-uri serioase care platesc.

Mesaj Scris de Admin Vin Mar 03, 2017 12:47 pm

Vreau sa va prezint aici primul PTC de la care am primit plata si sa va spun cate ceva despre el.Este vorba despre OJOOO WAD.Aici aveti link-ul pentru cei ce doriti sa va inscrie-ti:https://wad.ojooo.com/register.php?ref=gigi43 Acum va spun ca va rog sa folositi acest link de inscriere pentru ca in modul acesta eu am de castigat iar dv-oastra nu aveti nimic de pierdut,daca nu voi castiga eu oricum cineva va castiga din inscrierea dv-oastra, asta este regula devenim fiecare la randul lui refferalul cuiva la inscriere.Acum va spun ca OJOOO WAD este un site PTC care plateste,nu se aduna foarte multi bani zilnic dar nu pierzi nici mult timp cu publicitatea si ai garantia ca i-ti primesti banii.Plata se face in paypal si in payza.La inceput cand am dat prima cerere de retragere dupa vre-o doua saptamani de asteptare eram pe cale sa renunt vazind ca nu primesc plata desii eu lucrasem in continuare.Le scrisesem si mi-au raspuns ca nu pot sa-mi promita cand voi primi banii,dupa doua saptamani tocmai cand eram aproape sa cer o noua retragere dupa care sa renunt am primit plata si dupa doua zile si un e-maill in care mi-au spus ca in paypal plata se face in 21 de zile iar in payza in 28 plus minus la fiecare.Cert este ca am vazut banii in paypal si de aceea am decis sa fac acest forum in care sa mai posteze si altii despre ptc-uri serioase dar cu dovezi clare.O sa incerc sa incarc si eu dovezile de plata aici iar daca nu reusesc va astept pe adresa mea :gigimicut8@gmail.com pentru a va trimite printscreen-urile.O zi buna,va astept cu noutati si eu cand voi avea dovezi de la alte ptc-uri o sa revin. PTC-uri serioase care platesc. Dovada10
 PTC-uri serioase care platesc. Dovada11

Admin
Admin

Mesaje : 2
Data de înscriere : 03/03/2017

https://despre-ptc.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum